Віктор Лещинський: «Національний експертно-будівельний альянс прийшов на Вінничину всерйоз і надовго» (Новини компаній)


  • 20 хвилин (Вінниця)
Віктор Лещинський: «Національний експертно-будівельний альянс прийшов на Вінничину всерйоз і надовго» (Новини компаній)

Вінниця, 12 лютого 2020 р.

Об этом сообщает Роспрес

«Ми збираємо «світлі голови» будівельної галузі не для монополії, а для співпраці. Аби підтримувати та допомагати один одному ідеями, практичним втіленням проектів, технологіями», — заявив Віктор Лещинський, президент Національного експертно-будівельного альянсу (НЕБАУ).

Вінниця стала 15 обласним центром, де зібрались на освітній семінар провідні експерти, архітектори, проектувальники та виробники. Дві години – це десять виступів-презентацій, що викликали дискусії та шквал запитань.

Сергій Прохоров, керівник Вінницького представництва незалежної експертної організації «ПРОЕКСП», пояснює аншлаг на семінарі так: «Потреба у нових знаннях зібрала професіоналів, які не бачились роками. Їм є чим поділитись і що обговорити. Альянс стає впливовим майданчиком, де йде обмін ідеями та технологіями між гравцями реального сектору будівництва».

Подібні семінари – безкоштовні для учасників. Ініціатори пояснюють це ще й тим, що оновлення законодавчих вимог, нові дбн – все це вимагає постійного навчання тих, хто створює проекти. Саме тому на освітні заходи, що вже другий рік поспіль проводить у регіонах «ПРОЕКСП» та НЕБАУ збираються і досвідчені фахівці і зовсім молоді. Навчаються один у одного.

Василь Бартко, юрист та експерт альянсу переконаний: «Виступаючи з роз’ясненням такого важливого питання, як оскарження процедури тендерів, відчув, наскільки фахівці потребують деталізації і практичних юридичних порад. Такі семінари дають чимало «підказок» як діяти швидко й компетентно».

Вінницька область посіла 1-ше місце в рейтингу регіонів за динамікою зростання обсягів виконаних будівельних робіт. «Упродовж 2016-2019 рр. питома вага цього регіону в загальноукраїнському обсязі інвестицій у будівництво зросла з 3,4% до 5,8%. Причому, 87% від загального обсягу становили роботи з нового будівництва», — акцентував увагу Віктор Лещинський, президент НЕБАУ та керівник «ПРОЕКСП». Тому тут так активно фахівці тягнуться до нових знань та досвіду.

«В альянсі майже дві тисячі експертів високого рівня. Це – сплав науковців та практиків. Саме тому НЕБАУ на Вінничині – всерйоз і надовго», — підсумував спільний освітній захід керівник Національного експертно-будівельного альянсу України.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/viktor-leschinskiy-natsionalniy-ekspertno-budivelniy-alyans-priyshov-n-11033761.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя