У гостру фазу війни Порошенко вкрав понад 34 млн у військової компанії «Прогрес», – Портнов


Юрист Андрій Портнов заявив, що експрезидент Петро Порошенко в період війни вкрав ще понад 34 мільйони гривень у державній військовій компанії «Прогрес».

Про це Портнов написав у своєму телеграм-каналі.

«Петро Олексійович, ми тут непомітно порилися в банківській таємниці державного Укрексімбанку, очолюваного родичем Вашої дружини і виявили, що Ваше злочинне кубло в період війни вкрало ще й 34,3 мільйона гривень у державній військовой компанії Прогрес, перерахувавши гроші на британський офшор Linway Management LLP.

Контракт з цим офшором під номером А-09/2014 Pr ви уклали в липні 2014 року, в гостру фазу війни і загибелі українців. Іншими словами, ви вкрали у армії саме в момент, коли вона найбільше потребувала ресурсів.

Ми це оформляємо і передаємо куди слід, але питання в іншому. Що тут такого високоінтелектуального, щоб взяти за хвіст функціонерів військової компанії Прогрес і Укрексімбанку, очолюваними людьми Порошенка і вийти, нарешті, на всю організовану злочинну ієрархію колишнього Президента?

Чи не бачить державна машина цих офшорів або яка проблема розкрити ці злочини?» — йдеться у дописі.

Нагадаємо, нещодавно Портнов повідомляв, що у 2015 році функціонери «Укроборонпрому», яких призначив Порошенко, вкрали у армії і перерахували на офшори на Маршалових островах понад 26 млн₴

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-hostru-fazu-viyny-poroshenko-vkrav-ponad-34-mln-u-viyskovoyi-kompani/” Об этом сообщает gulliverpress.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя