В Україні з лютого 2020 року зникнуть таксофони


Один з найбільших українських операторів телекомунікацій “Укртелеком” з 1 лютого 2020 року припинить надання послуг фіксованого телефонного зв’язку, що здійснюється з таксофонів. Так яу протягом останніх років послуга телефонного зв’язку, надана з таксофонів, є збитковою для компанії. Про це повідомляє УНІАН. Об этом сообщает punktir.in.ua со ссылкой на СМИ.

Один з найбільших українських операторів телекомунікацій “Укртелеком” з 1 лютого 2020 року припинить надання послуг фіксованого телефонного зв’язку, що здійснюється з таксофонів.

“Укртелеком” прийняв рішення про припинення з 01.02.2020 року надання послуг фіксованого телефонного зв’язку, що надаються з таксофонів”, – інформують в повідомленні.

У компанії зазначили, що обладнання, яке використовується на таксофонній мережі, фізично і морально застаріло, і взагалі не виробляється в Україні, а також це викликає складнощі з експлуатацією. Також у компанії повідомили, що протягом останніх років послуга телефонного зв’язку, наданої з таксофонів, є збитковою. “Якщо, наприклад, у 2017 році щомісяця було близько 900 тисяч хвилин розмов з допомогою таксофонів, то вже у 2019 році – менше 380 тисяч хвилин. Це в рази менше, що цілком зрозуміло. Адже, через доступність сучасних послуг (мобільний зв’язок, комунікатори, менеджери та інше), послуги таксофони втратили соціальну значимість”, – додали в компанії.

Повідомляють, що оператор зосередився на модернізації та розвитку телекомунікаційної інфраструктури, щоб надавати клієнтам сучасні послуги, зокрема, оптичного інтернету.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/v-ukraini-z-liutoho-2020-roku-znyknut-taksofony/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя