«Зрада скасовується»: німецьким консульствам наказано не визнавати російські паспорти з Донбасу

«Зрада скасовується»: німецьким консульствам наказано не визнавати російські паспорти з Донбасу
Український посол розповів, що його особисто повідомили про рішення МЗС Німеччини Об этом сообщает gazetavv.in.ua со ссылкой на СМИ.


Міністерство закордонних справ Німеччини дало розпорядження своїм консульствам не визнавати російські паспорти з Донбасу. Про це повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник на своїй сторінці у Twitter.


Український посол розповів, що його особисто повідомили про це рішення.


«Керівництво МЗС Німеччини особисто повідомило мене про вказівку всім німецьким консульствам не визнавати російські паспорти, видані українцям на окупованому Донбасі», — написав Мельник.
Зрада скасовується: керівництво МЗС Німеччини особисто повідомило мене про вказівку всімконсульствам НЕ ВИЗНАВАТИ російські паспорти, видані українцям на окупованому Донбасі. Danke für die Solidarität @AuswaertigesAmt pic.twitter.com/O9nGehILss

— Andrij Melnyk (@MelnykAndrij) 10 октября 2019 г.
Нагадаємо, раніше депутат від Вільної демократичної партії Німеччини Рената Альт повідомила про видачу віз Німеччиною для жителів ОРДЛО. Начебто депутат отримала відповідь на запит і у документі йшлося про майже 100 000 віз, виданих власникам російських паспортів з квітня.


Після цього Міністерство закордонних справ Німеччини спростувало публікації німецьких видань, в яких йшлося про видачу віз власникам російських паспортів з Донбасу.


У МЗС Німеччини тоді додали, що країна дотримується офіційної позиції Євросоюзу, ухваленої на саміті ЄС-Україна 10 липня 2019 року. У документі йдеться, що: «ЄС у тісній координації зі своїми міжнародними партнерами готовий розглянути подальші варіанти, в тому числі невизнання російських паспортів, виданих у порушення мінських угод».


Також ЄС офіційно відмовився визнавати російські паспорти жителів окупованого Донбасу.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zrada-skasovujetsya-nimeckim-konsulstvam-nakazano-ne-viznavati-rosiyski-pasporti-z-donbasu-631540.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя