Поліція вилучила з нелегального обігу майже три тонни спиртової суміші

Днями в Чернігові та Прилуках, в ході добре спланованої спецоперації, поліцією було викрито підпільні цехи з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції. Вартість вилученого товару склала понад 230 тисяч гривень. У ході оперативно-розшукових заходів працівниками Управління захисту економіки в Чернігівській області спільно зі слідчими ГУНП в Чернігівській області та оперативниками Чернігівського прикордонного загону, під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури виявлено факти незаконного обігу підакцизних товарів.

В рамках розслідування кримінального провадження було проведено три санкціоновані обшуки, два в Прилуках і один в Чернігові, в ході яких виявлено та вилучено пляшки з рідиною прозорого кольору, на яких містилися етикетки різних торгових марок горілчаної продукції, в тому числі й іноземного виробництва. Також було виявлено та вилучено пластикові ємкості та паперові коробки з поліетиленовими пакетами ємкістю по 10 та по 2 літри з рідиною прозорого кольору та підроблені марки акцизного збору.

Всього конфісковано близько 3 тисяч літрів спиртовмісної рідини на суму понад 230 тисяч гривень. Все вилучене відправлено на експертизу.

Розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут … марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) триває. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.


За матеріалами управління захисту економіки

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/52957”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя