АТОвці зможуть завозити на територію України нерозмитнені автомобіліЦя законодавча ініціатива вже пройшла погодження в ГУ Нацгвардії.


Незабаром члени сімей учасників АТО одноразово для особистого користування зможуть провезти на митну територію України автомобіль з двигуном об’ємом до 3 л без сплати митного збору. Про це пише 0342.
У Головному управлінні Національної гвардії України погоджено ініціативу про надання дозволу членам сімей учасників АТО ввозити в Україну автомобіль для власних потреб без митного збору.Про це повідомив підполковник, начальник служби військово-соціальної роботи відділу гуманітарного забезпечення управління з роботи з особовим складом Головного управління Національної гвардії Валерій Шандурський на прес-конференції, присвяченій соціальному захисту нацгвардійців та членів їхніх сімей.
ЧИТАЙТЕ:
  • В Харкові під час пожежі згоріли магазини
  • Миссия ОБСЕ заметила танки в Донецке
  • Стокгольмская «перемога»: украинцы отыгрались на россиянах за битву под Полтавой


Серед останніх законодавчих ініціатив, що пройшли погодження в ГУ Нацгвардії, – щодо надання дозволу членам сімей учасників АТО одноразово для особистого користування провезти на митну територію України автомобіль з двигуном об’ємом до 3 л. без сплати митного збору. Таким чином, автомобіль буде дешевшим десь удвічі.


– сказав Шандурський.


Джерело статті: “https://bbcccnn.com.ua/ukrayina/atovtsi-zmozhut-zavozyty-na-terytoriyu-ukrayiny-nerozmytneni-avtomobili/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя