Вірус-вимагач могли запустити в мережу з Північної Кореї

Ох дограється біснуватий Ин.

Последствия атаки WannaCry

Експерти з кібер безпеки заявили про можливу причетність Північної Кореї до глобальної кібер атаки з використанням вірусу WannaCry. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Антивірусні компанії «Лабораторія Касперського» (Росія) і Symantec (США) встановили, що один з кодів, використаних в попередніх версіях вірусу WannaCry, фігурував в комп’ютерних програмах, написаних Lazarus Group, яка вважається північнокорейської командою хакерів.

У 2016 році хакери Lazarus викрали 81 млн доларів з Центрального банку Бангладеш, а в 2014 році — зробили злом комп’ютерних систем кінокомпанії Sony Pictures.

Нагадаємо, напередодні в Європолі заявили, що атаку вірусу вдалося стримати. А в Microsoft поклали непряму відповідальність за глобальну хакерську атаку на американський уряд, оскільки ЦРУ і Агентство національної безпеки лише збирають дані про уразливість замість того, щоб передавати їх розробникам ПО.Опублікував: Олекса Хвацький

Джерело статті: “http://vsebudedobrealexo.patrioty.org.ua/blogs/virus-vymahach-mohly-zapustyty-v-merezhu-z-pivnichnoi-korei-172555.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя