Порошенко розповів про нову амбітну мету України

Порошенко розповів про нову амбітну мету України
Після здобуття Україною безвізового режиму поїздок до Євросоюзу, Петро Порошенко озвучив наступну мету: Україна стане частиною Шенгенської зони. Як інформує, під час прямого включення з Мальти Порошенко назвав в ефірі одного українського телеканалу наступну мету. За його словами, він хоче, щоб українці могли їздити від Харкова до Лісабона не тільки без віз, а й взагалі без кордонів.

Виїжджати з України в країни Євросоюзу не тільки без віз, але і без прикордонного контролю, українці зможуть, якщо країну приймуть до Шенгенської зони. Між членами цього договору немає ні кордонів, ні прикордонного контролю. Про те, що ви вже в іншій країні, можна здогадатися лише по навігатору або дорожніх знаках знаки. Це дуже зручно для мандрівників і не тільки. Втім, поки говорити про входження України в Шенгенську зону дуже і дуже рано. Шлях до безвізового режиму був довгим, а шлях в Шенген може стати ще більш затяжною.

Нагадаємо, що Україна подолала останню стадію узгодження безвізового режиму з ЄС. Днями угоду буде підписано, після чого його опублікують в офіційному віснику, а ще через 20 днів, орієнтовно, 11 червня, українці зможуть відвідувати країни Шенгенської зони без віз.

Джерело статті: “http://replyua.net/news/64415-poroshenko-rozpovv-pro-novu-ambtnu-metu-ukrayini.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя